Manşet: KARACASU GELENEKLERİNİ FESTİVALLERLE KORUYOR

Necmettin EMRE - ÇORUM İL EMNİYET MÜDÜRÜ

Necmettin EMRE'NİN ÖZGEÇMİŞİ

1963 doğumlu olup, İlk ve Orta öğrenimini Bursa ilinde tamamlamıştır. Polis Koleji ve Polis Akademisini mezuniyete müteakip komiser yardımcısı olarak Emniyet Teşkilatında göreve başlamıştır.

Devam eden süreçte Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalında Master yapmıştır. Öte yandan Milli Güvenlik Kurulu Kamu Diplomasisi Kursu ile, yurtdışında FBI Akademisi başta olmak üzere birçok kursu yada programı başarı ile tamamlamış bulunmaktadır.

Mesleki yaşamında; Polis Akademisi, T.C. Kanada Büyükelçiliği Güvenlik Ataşeliği, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, Ankara Emniyet Müdürlüğü, EGM - İstihbarat Daire Başkanlığı, Strateji Geliştirme Daire Başkanlıklarında çeşitli görevlerde bulunmuştur.

2006-2009 yılları arasında Artvin İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Emre, Temmuz 2009 tarihli kararname ile Çorum İl Emniyet Müdürü olarak ilimize atanmıştır.

Yurtiçi ve ülkemizi tem silen yurtdışında birçok ülkede çeşitli toplantı ve görevlerde yer almıştır.

Meslek yaşamının büyük bölümünü İstihbarat biriminde ifa eden Emniyet Müdürümüz Sayın Necmettin EMRE, ülke gündeminde yer alan birçok başarılı operasyona imza atmış bulunmaktadır.
Emniyet Müdürü EMRE,"2009 Türk Dil Kurumu (TDK) Onurluk ödülü sahibidir.

Emniyet Müdürümüz Sayın Necmettin EMRE, evli ve ikiz erkek çocuk babası olup,eşi öğretmen olarak görev yapmaktadır.

2 GB Hosting 25 TL Com Net Org - Com.tr alan adı tescili www.acilhost.com sitesinde çok kolay. Acilhost 14 yıldır müşterilerine hizmet veriyor...

Bu haber 18/02/2010 tarihinde eklenmiştir.

Bu haberi paylaşın

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu

 
 
Işılay SAYGIN
19/08/2010 17:59
Meltem Gürsoy
11/09/2010 08:06
Abdurrahman KOÇAK
01/08/2010 16:07
Üye Girişi
Albümler

Enstrumental Radyo
Reklam Radyosu
Türkçe Pop Radyo